آخرین مطالب
بیانیه مشترک قدردانی از مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان اسفراین
۱۳۹۶/۰۳/۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای مشترک از حماسه حضور پرشور و با شکوه مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان اسفراین در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان اسفراین تشکر نمودند.به نام خداوند جان و خرد
«ألخلاف یهدم الرأی».
اختلاف، بنیاد «اندیشه درست» را درهم می ریزد.( نهج البلاغه حکمت .215).
مقام معظم رهبری فرمودند:مشارکت پرشور شما ایران و ایرانی را در آزمون میدان عمل رو سفید کرد.
سپاس خدای را که دانای حکیم است و آگاه به احوال آدمیان.
جشن حماسی انتخابات بار دیگر گوهر درخشان عزم و اراده ی ملی را در برابر جهانیان به جلوه آورد.سپاس از مردمی که دانایی در وجودشان ریشه دوانیده ودر کمال آرامش ، وطن باوری و ایمان به اسلام محمدی (ص) ، باری دیگر به جهانیان نشان دادند که در تنگنا های سخت زندگی ،خرد ورزی سلاح همیشگی آنان بوده وهست .در حالی که در چند قدمی آنها یگانه راه درک وفهم و کشور داری،استشمام بوی باروت و نعره توپخانه هاست .
بسیار خرسندیم که باری دیگر در چارچوب ساختاری مردم محور ،با رهبری یک انسان آزاده و با درایت ، حماسه ای رقم خورد ،که در تاریخ این مرز و بوم بی همتا بوده است .
بار دیگر مردم ایران زمین نشان دادند با حضور در عرصه تصمیم گیری ،حامی صلح و آرامش اند و در عین رفاقت برای رسیدن به آرمان های بزرگ اجتماعی خویش با یکدیگر تحت نام جریان های مختلف سیاسی به رقابت می پردازندو چه آگاهانه ندای رهبر خویش را پاسخ می دهند و این همان نشان از درک بالا و شعور اجتماعی والای مردم است.
اینک که در سپهر سیاسی کشور بلوغی دیگر از مردم ایران درخشید و از التهابات و احساسات بروز یافته مبتلا به آن کاسته شده، نیک است که گذشته ها را گذشت نماییم و بار دیگر دست رفاقت را بسوی یکدیگر دراز نموده و به نیکی و صمیمیت بفشاریم و جز به اتحاد و همبستگی به چیزی دیگر نیاندیشیم.
رفاقت در عالم سیاست شاید برای خیلی ها پذیرفته نباشد اما واقعیت این است که می توان در سایه رقابت،رفاقت نیز داشت و فارغ از کارشکنی و کدورت و دشمنی های فرصت سوز، مهروزی و محبت و حمایت را جایگزین کرد و اکنون که انتخابات پایان یافته است، رقابت ها را پایان یافته بدانیم و از همین امروز رقابت ها را کنار گذاشته و رفاقت ها را آغاز کنیم.
با توجه به عملکرد مناسب دولت تدبیر و امید در مناسبات داخلی و خارجی ظرف چهار سال گذشته، از جمله«کنترل تورم ،رشد اقتصادی ،ثبات نرخ ارز ،دفاع از حقوق هسته ای ایران ورفع تحریم های ظالمانه » .مردم شریف ایران باری دیگر با حضور پر شور خود ضمن اعتماد مجدد به دولت دکتر روحانی برای ادامه این حرکت رو به جلو،خواستار مرتفع شدن مشکلات و توسعه کشور با ابزار عقلانیت و خرد ورزی شدند.
پیداست رسیدن به توسعه پایدار نمی تواند توسط یک نحله ، گروه یا جریان خاصی صورت پذیرد بلکه باید خواست همگانی باشد واین ممکن نمی شود مگر با همت و تلاش تک تک اعضای این جامعه پر گهر.
لذا ضمن سپاس و تشکر از حضور حماسی شما مردم شریف اسفراین در انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ،تقاضا داریم برای توسعه فرهنگی ، اجتماعی ،سیاسی و اقتصادی شهرستان اسفراین همدل و متحد باشیم و ضمن دعوت یکدیگر به تساهل وتسامع از هر گونه کج اندیشی بپرهیزیم و به جای آن زمینه ساز افزایش دوستی و همیاری باشیم تا با پیشبرد اهداف انسان دوستانه باعث و بانی تعالی و توسعه شهر ودیار خویش باشیم.
دست در دست هم نهیم به مهر میهن خویش را کنیم آبادهادی قوامی جواد نوروزی
نماینده مردم شریف اسفراین فرماندار شهرستان اسفراین
تاریخ ارسال خبر : دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۶
تعداد بازدید : 194
*
*
*
*