آخرین مطالب
قوامی در تذکر شفاهی درصحن علنی مطرح کرد:

قوامی در تذکر شفاهی درصحن علنی مطرح کرد:
انتقاد از واردات لوله از خارج کشور/ کارخانه لوله اسفراین امکان پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت را دارد
سرویس صحن
نماینده مردم اسفراین درمجلس شورای اسلامی از واردات لوله در بخش صنعت نفت بدون لحاظ تولیدات داخلی انتقاد کرد.
سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
انتقاد از واردات لوله از خارج کشور/ کارخانه لوله اسفراین امکان پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت را دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "هادی قوامی" در نشست علنی امروز (سه شنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ شأن مجلس گفت: متاسفانه با وجود اینکه قانون حداکثر حمایت از تولید داخلی در کشور مصوب شده است،اما بدون اینکه فراخوانی داده شود، اقدام به واردات کالا در کشور می شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی افزود:در زمینه توسعه صنعت نفت باید وزارت نفت به تولیدات داخلی توجه کند. به طور مثال کارخانه لوله گستر اسفراین امکان تولید 60 هزار تن لوله را دارد،اما با این وجود در این رابطه واردات انجام می شود.

قوامی افزود:استفاده از محصولات لوله کارخانه" اسفراین" باعث می شود صنعت "فولاد خراسان" و همچنین بخش "گندله سازی شهرستان خواف" نیز در زنجیره تولید قرار بگیرد.

وی تصریح کرد:متاسفانه در بنادر و گمرکات کشور، لوله های چینی وارداتی وجود دارد.

شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی باید همیشه مدنظر باشد

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 42 قانون اساسی، بر لزو توجه به تامین استقلال اقتصادی کشور و رفع فقر تاکید کرد وگفت:کاندیداهای ریاست جمهوری باید برنامه هایی ارائه دهند که به امید شور و نشاط در کشور منتهی شود.

وی گفت: شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی باید همیشه مدنظر باشد و کاندیداها وعده های توخالی ندهند که به اقتصاد توزیعی در کشور منتهی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در ایران 1404 باید پیشرفت های کشور در سطح مطلوبی باشد و اقتصاد به نحوی نباشد که مردم به لحاظ اقتصادی به حکومت وابسته باشند؛بلکه باید اقتصاد ما متناسب با سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید متکی باشد و شفافیت اقتصادی همواره ملاک قرار گیرد./
تاریخ ارسال خبر : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶
تعداد بازدید : 198
*
*
*
*